Гофроящик

Гофроящик – тара з гофрокартону, яка знайшла широке застосування в промислових, торгових і побутових цілях. Даний вид виробів має низку переваг і використовується для упаковки, складування і транспортування продукції на складах, в магазинах або при переїздах.

Гофроящик є найкращим варіантом для упаковки і перевезення продуктів харчування, напоїв в склі, побутової хімії, техніки, посуду і т.п. Така тара відрізняється міцністю, легкістю і практичністю, а також забезпечує надійний захист від зовнішніх несприятливих впливів. Ящики з гофрокартону екологічно безпечні й піддаються повторній переробці.

Гофроящики від Київського картонно-паперового комбінату

Залежно від призначення тари, виробництво гофроящиків Київським КПК здійснюється з трьох-або-пятишарового гофрокартону. Ящики виготовляються за каталогом FEFCO.

FEFCO 0201 – висічний короб американського типу, виготовлений з одного аркуша гофрованого картону. Ящик має чотири клапани зверху і знизу, які служать кришкою і дном коробки. Скріплення здійснюється по сполучному клапану за допомогою склеювання на автоматизованій лінії.

Характеристики та особливості:

  • відмінний захист товарів при зберіганні і транспортуванні;
  • можливість підвищеної вологостійкості, що вкрай важливо для деяких типів продукції;
  • для зручності використання можливо зробити перфорацію;
  • можливо пристосувати гофроящик до автоматизованих лініях і до ручної упаковці;
  • можливо нанести кольоровий друк.

Гофротара на Київському картонно-паперовому комбінаті випускається по замкнутому циклу: від збору макулатури до упаковки і транспортування готового продукту. Також ми виготовляємо додаткові комплектуючі вироби з гофрокартону: вкладиші, прокладки, решітки.

Замовлення гофроящиків оптом в Києві і в регіонах

Купити гофроящики від Київського КПК можна за попереднім замовленням. Терміни виготовлення обговорюються в індивідуальному порядку. З усіх питань звертайтеся до вашого регіонального менеджера або за телефоном гарячої лінії: 0 800-507-500.

Контакти

Директор заводу гофротари

Катишев Олексій Олександрович

тел.:+38 04572 76 115

факс.:+38 044 520 9873

gofra@papir.kiev.ua

Заступник директора з продажу

Ребро Андрій

тел.:+38 067 505 32 86

тел.:+38 044 494 4381 (вн.575)

Andriy.Rebro@papir.kiev.ua

Олександр Терпило

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 408 6582

тел.:+38 044 494 4381 (вн.410)

Oleksandr.Terpylo@papir.kiev.ua

Дмитро Станіслав

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 209 5604

тел.:+38 044 494 4381 (вн.387)

Dmytro.Stanislav@papir.kiev.ua

Сергій Колесник

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 247 5734

тел.:+38 044 494 4381 (вн.355)

Sergiy.Kolisnyk@papir.kiev.ua

Ростислав Косінов

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 219 91 54

тел.:+38 044 494 4381(вн.416)

Rostyslav.Kosinov@papir.kiev.ua

Віталій Єршов

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 404 01 68

тел.:+38 044 494 4381 (вн.375)

Vitaliy.Yershov@papir.kiev.ua

Андрей Головченко

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 405 4453

тел.:+38 044 494 4381 (вн.371)

Andriy.Golovchenko@papir.kiev.ua

Данило Міненков

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 409 8083

тел.:+38 044 494 4381(вн.572)

Danylo.Minenkov@papir.kiev.ua

Максим Панченко

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 223 82 69

тел.:+38 044 494 4381(вн.413)

Maksym.Panchenko@papir.kiev.ua

Юрій Дейнеко

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 549 2804

тел.:+38 044 494 4381 (вн.571)

Yuriy.Deineko@papir.kiev.ua

Ігор Гуменюк

Регіональний менеджер

(Харківська і Полтавська обл.)

тел.:+38 067 522 22 88

Igor.Gumenyuk@papir.kiev.ua

Олександр Рошіян

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 549 28 06

тел.:+38 044 494 4381 (вн.422)

Oleksandr.Roshiyan@papir.kiev.ua

Ілля Твердохлебов

Регіональний менеджер

(Дніпропетровська і Запорізька обл.)

тел.:+38 067 443 55 87

тел.:+38 095 412 32 53

Illya.Tverdokhlebov@papir.kiev.ua