КОРПОРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Київський КПК переробляє макулатуру та отримує з вторинної сировини якісну, екологічно чисту картонно-паперову продукцію, запобігаючи забрудненню навколишнього середовища паперовими відходами. 60 кг переробленого паперу зберігають одне доросле дерево. Завдяки використанню в якості сировини макулатури, вдається уникнути вирубки понад 5 млн. дерев.

Переробляючи вторинну сировину, неможливо створити безвідходне виробництво. Київський КПК усвідомлює вплив своєї виробничої діяльності на навколишнє середовище і приділяє першочергову увагу заходам по її мінімізації. Київський КПК проводить модернізацію виробничих процесів, домагається теплоенергозбереження, зниження питомої водоспоживання, утилізації та використання відходів.

ЗАМКНЕНИЙ ЦИКЛ ВОДОКОРИСТУВАННЯ

ЗНИЖЕНО ЗАГАЛЬНИЙ ЗАБІР ВОДИ З Р.ДНІПРО

ЗНИЖЕНО НАВАНТАЖЕННЯ НА КАНАЛІЗАЦІЙНІ ОЧИСНІ СПОРУДИ ПО ЗВАЖЕНИМ РЕЧОВИНАМ

ЗНИЖЕНО СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Для стабільного і довгострокового співробітництва зі споживачами, підвищення іміджу, збереження передових позицій серед найбільших підприємств у Європі з випуску продукції з вторинної сировини на ПрАТ «ККПК» впроваджена і вдосконалюється інтегрована система управління якістю, довкіллям та безпекою продукції відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, FSSC 22000. Це підтверджується наявністю у комбіната сертифікатів відповідності, виданих незалежними організаціями. Комбінат щорічно проходить наглядові аудити і підтверджує дії виданих сертифікатів та можливість комбінату забезпечувати високу якість і безпеку продукції, що виробляється.

ISO 9001:2008  ISO 14001:2004  BFR ISEGA   FSSC 22000   FSC-STD-40

Значні кошти виділяються комбінатом на соціальний захист своїх працівників. Колективний договір, який діє на комбінаті, встановлює ряд додаткових пільг і гарантій працівникам підприємства. Такими заохоченнями є виплати до ювілеїв, у зв’язку з вступом у шлюб, народженням дитини, виходом на пенсію.

На підприємстві діє програма медичного страхування, а також існує амбулаторія для надання невідкладної медичної допомоги та кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги, а також є власна машина швидкої допомоги.

Працівників комбінату, які проживають у населених пунктах Обухівського та сусідніх районів, перевозить на роботу і з роботи службовий транспорт – автобуси та мікроавтобуси.

Будучи містоутворюючим, соціальноорієнтованим підприємством, Київський картонно-паперовий комбінат завжди з відповідальністю вирішував соціальні питання як працівників комбінату, так і жителів міста Обухова та Обухівського району. У вирішення соціальних питань вагомий внесок робить і профспілкова організація комбінату, що має на своєму балансі спорткомплекс. У спорткомплексі мають можливість займатися фізкультурою не тільки працівники комбінату, а й їхні діти, а також жителі міста і району. Для цього в спорткомплексі працює п’ять спортивних секцій – бокс, кікбоксінг, вільна боротьба, спортивна акробатика та шахи.

Комбінат завжди з готовністю бере участь у багатьох проектах і заходах міста Обухова та Київській області.