ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» вул. Київська 130, м. Обухів, Київська обл., Україна, 08703

Директор із закупівель

Биковець Олександр Миколайович

тел.:+3804572-76-042

факс.:+3804572-76-113

Oleksandr.Bykovets@papir.kiev.ua

Закупівля макулатури

тел.:+3804572-76-549

Yaroslav.Sapozhnikov@papir.kiev.ua

Відділ МТЗ

тел.:+3804572-76-017

Обрати менеджера

Тендерна комісія

тел.:+3804572-76-330

факс.:+3804572-76-350

Lyudmyla.Popil@papir.kiev.ua

Група з організації автомобільних перевезень

Директор  Семенець Віктор Михайлович

тел.:+38067-406-93-84

Ганченко Сергій тел.:+38067-447-76-67

Козленко Євгенія тел.:+38067-209-36-04

Управління логістики (з/д і автоперевезення)

тел.:+38044-494-40-42

тел.:+3804572-76-291

факс.:+3804572-76-460

Tetyana.Torak@papir.kiev.ua 

Відділ маркетингу

тел.:+3804572-71-148

тел.:+38044-520-97-12

market@papir.kiev.ua

Відділ кадрів

тел.:+3804572-76-548

факс.:+3804572-76-495

Lyudmyla.Bespalova@papir.kiev.ua

Генеральний директор

Баско Віталій Олександрович

тел.:+38044-520-98-31

office@papir.kiev.ua

Головний інженер

Олещук Ігор Олександрович

тел.:+38044-520-98-56

Igor.Oleshchuk@papir.kiev.ua

Директор з ІТ

Дударенко Олександр Павлович

тел.:+38044-494-40-40

Oleksandr.Dudarenko@papir.kiev.ua

Канцелярія

тел.:+3804572-76-440

тел.:+3804572-76-240

info@papir.kiev.ua