Положення про проведення конкурсу зі збору вторинних ресурсів «Сортуй заради майбутнього»

  1. Загальні положення

1.1. Це Положення про проведення конкурсу зі збору макулатури серед загальноосвітніх закладів міста Обухів, Україна та Трипілля (далі – Положення) встановлює цілі, порядок та умови організації та проведення конкурсу із збору макулатури серед загальноосвітніх установ, згідно переліку в п.3.2. (далі – Конкурсу).

1.2. Організатором конкурсу виступає Приватне акціонерне товариство «Київський картонно-паперовий комбінат» (далі – Товариство, Засновник Конкурсу). Юридична адреса: 08700, Україна, Київська область, місто Обухів, вулиця Київська, 130.

1.3. Конкурс проводиться в період з 17 жовтня по 30 жовтня 2017 року.

  1. Цілі проведення Конкурсу:

2.1. Популяризація ідеї збереження природних ресурсів і зниження забруднення навколишнього середовища за допомогою роздільного збирання відходів.

2.2. Залучення уваги дітей, підлітків та молоді до проблем ресурсозбереження, залучення їх до процесу роздільного збору відходів для подальшої їх переробки.

2.3. Формування екологічної культури в учнів загальноосвітніх шкіл, дбайливого ставлення до природних ресурсів, розширення уявлень про можливості вторинного використання відходів.

2.4. Учасники Конкурсу під час участі в ньому зобов’язуються: дотримуватися вимог цього положення та норм чинного законодавства України; свідомо не завдавати незручностей іншим учасникам Конкурсу, нести відповідальність за збір на зберігання макулатури.

  1. Умови участі в Конкурсі та порядок його проведення:

3.1. Конкурс проводиться по збору макулатури (газети, книги, журнали, папір, архіви, картон, гофротара та ін.).

3.2. В Конкурсі беруть участь наступні загальноосвітні школи із такою кількістю школярів:

1) навчально-виховний комплекс «Cпеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області» –  583 чол.;

2) загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Обухівської міської ради Київської області – 328 чол.;

3) навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – ліцей» Обухівської міської ради Київської області –  1560 чол.;

4) навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – Центр військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки» Обухівської міської ради Київської області – 275 чол.;

5) навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Обухівської міської ради Київської області» –  1591 чол.;

6) навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова ім. Володимира Мельника» –  439 чол.;

7) Українська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – 1095 чол.;

8) Українська СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – 781 чол.;

9) Трипільська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 285 чол.

3.3. В установах, що беруть участь в акції, організатор встановлює контейнери по 240 л. кожен для збору макулатури, установи – учасники організують збір макулатури і сортування, забезпечують зберігання і підготовку до здачі.

3.4. Вивіз зібраних вторинних ресурсів здійснюється організатором конкурсу по мірі накопичення контейнера. Факт вивезення контейнера та вага макулатури фіксується в момент вивозу Актом приймання макулатури підписаним представником учбового закладу та організатора конкурсу.

3.5. Облік кількості зібраної макулатури (в кг) проводиться у формі акту прийому (додаток №1) до цього положення.

3.6. Приймання макулатури здійснюється до 18-00 30.10.2017року включно.

  1. Оцінка результатів і визначення переможця:

4.1. Переможцем даного Конкурсу стає освітня організація, яка здала організаторам найбільшу кількість макулатури в кілограмах на одного учня.

4.2. Підсумки конкурсу підводяться організатором Конкурсу на підставі актів приймання по кожній організації – учасниці.

  1. Винагорода переможцю Конкурсу:

5.1. За підсумками конкурсу переможець (1 місце) нагороджується цінним призом, грамотами, цінними подарунками від організатора Конкурсу.

5.2. Учасники Конкурсу нагороджуються грамотами.

5.3. Оголошення результатів конкурсу, а також нагородження переможців проводиться не пізніше 10 листопада 2017 року на офіційному сайті ПрАТ «Київський КПК» www.papir.kiev.ua.

5.4. Призовий фонд конкурсу формується за рахунок власних коштів ПрАТ «Київський КПК»:

за I місце – 30 сертифікатів KidsWill та 3д принтер з пластиком.

за II місце – 20 сертифікатів KidsWill;

за III місце – 10 сертифікатів KidsWill.

  1. Заключні положення:

5.1. Засновник Конкурсу звільняється від відповідальності (в тому числі, але не виключно за його організацію та проведення), у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові  дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві чи локальному правовому регулюванні, що діють на території проведення Конкурсу, інші, непідвладні контролю з боку Засновника Конкурсу обставини.

5.2. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цього Положення і/або питань, не врегульованих цим Положенням, остаточне рішення приймається Засновником Конкурсу.

5.3. Засновник Конкурсу забезпечує об’єктивність та неупередженість визначення Переможців Конкурсу.

5.4. Засновник Конкурсу не вступає у дискусії між учасниками Конкурсу щодо визнання учасників переможцями Конкурсу.

5.5. Цей Конкурс не є лотереєю або послугою в сфері грального бізнесу в розумінні чинного законодавства України.

5.6. З питань, що виникають з приводу порядку організації та проведення Конкурсу звертайтеся за телефоном +380445209712 чи пишіть на електронну адресу market@papir.kiev.ua.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №1

 

Акт здачі-прийому макулатури № ______                                  від «___» ___________ 2017 р

Таблиця результатів

Освітня організація (повне найменування) Маса макулатури, кг

 

Підпис представника освітньої організації ______________________