Відділ матеріально-технічного постачання (Закупівля обладнання, запчастин, хімікатів та інших матеріалів)

Київський КПК проводить закупки через тендерну площадку  SmartTender.

Контакти відділу матеріально-технічного постачання

Начальник ВМТЗ Козловська Ольга Василівна +3804572-76-017 Olga.Kozlovska@papir.kiev.ua
Заступник начальника ВМТП- закупівля целюлози, обладнання й запчастин по імпорту Булавін Олег Іванович +3804572-76-477 Oleg.Bulavin@papir.kiev.ua
Економіст, менеджер із закупівлі ПММ, сіток, сукон, промислового, лабораторного, вентиляційного обладнання, меблів, арматури та ін. Ушаков Денис Вікторович +3804572-76-356 Denys.Ushakov@papir.kiev.ua
Економіст, менеджер із закупівлі електроустаткування, КВПіА та ін. Порядюченко Володимир Геннадійович +3804572-76-276 Volodymyr.Poryadyuchenko@papir.kiev.ua
Економіст, менеджер із закупівлі підшипників, запчастин, протипожежного обладнання, металоконструкцій та ін. Оніщенко Тетяна Петрівна +3804572-76-532 Tetyana.Onyshchenko@papir.kiev.ua
Економіст, менеджер із закупівлі хімікатів, хімреагентів, лабораторного посуду та ін. Яцюк Маріанна Сергіївна +3804572-76-219 Marianna.Yatsyuk@papir.kiev.ua
Економіст, менеджер із закупівлі хімікатів, сіток, сукон з імпорту Ланова Алла Юріївна +3804572-71-070 Alla.Lanova@papir.kiev.ua
Економіст, менеджер із закупівлі електропромислового устаткування, запчастин з імпорту та ін. Заброда Таміла Василівна +3804572-71-550 Tamila.Zabroda@papir.kiev.ua
Економіст, менеджер із закупівлі пакувальних плівок, стрічок, пиломатеріалів, поліграфічних матеріалів, фарб і хімікатів та ін. Нога Оксана Олександрівна +3804572-76-270 Oksana.Noga@papir.kiev.ua

 

Економіст, менеджер із закупівлі металопрокату, РТІ, металовиробів, фасонини та ін. Скрипець Святослав Володимирович +3804572-76-089 Svyatoslav.Skrypets@papir.kiev.ua

 

Економіст, менеджер з реалізації  відпрацьованих ПММ, акумуляторів, металобрухту, ємностей та ін. Плюсніна Олена Савеліївна +3804572-76-689

 

Olena.Plyusnina@papir.kiev.ua