КОРПОРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Київський КПК переробляє макулатуру та отримує з вторинної сировини якісну, екологічно чисту картонно-паперову продукцію, запобігаючи забрудненню навколишнього середовища паперовими відходами. 60 кг переробленого паперу зберігають одне доросле дерево. Завдяки використанню в якості сировини макулатури, вдається уникнути вирубки понад 5 млн. дерев.

Переробляючи вторинну сировину, неможливо створити безвідходне виробництво. Київський КПК усвідомлює вплив своєї виробничої діяльності на навколишнє середовище і приділяє першочергову увагу заходам по її мінімізації. Київський КПК проводить модернізацію виробничих процесів, домагається теплоенергозбереження, зниження питомого водоспоживання, утилізації та використання відходів.

ЗАМКНЕНИЙ ЦИКЛ ВОДОКОРИСТУВАННЯ

ЗНИЖЕНО ЗАГАЛЬНИЙ ЗАБІР ВОДИ З Р.ДНІПРО

ЗНИЖЕНО НАВАНТАЖЕННЯ НА КАНАЛІЗАЦІЙНІ ОЧИСНІ СПОРУДИ ПО ЗВАЖЕНИМ РЕЧОВИНАМ

ЗНИЖЕНО СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Для стабільної і довгострокової співпраці зі споживачами, підвищення іміджу, збереження передових позицій серед найбільших підприємств у Європі з випуску продукції з вторинної сировини, на ПрАТ «ККПК» впроваджена і вдосконалюється інтегрована система управління якістю, екологією, безпекою продукції, енергоефективністю, охороною здоров’я та безпекою праці відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, ISO 50001:2018, FSSC 22000. Це підтверджується наявністю у комбінату сертифікатів відповідності, виданих незалежними організаціями. Комбінат щорічно проходить наглядові аудити і підтверджує дії виданих сертифікатів та можливість комбінату забезпечувати високу якість і безпеку продукції, що виробляється.

Звіт із КСВ за 2018 рік

ISO 9001:2015  ISO 14001:2015  BFR ISEGA   FSSC 22000   FSC-STD-40

ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» підтримує політику компаній по випуску продукції, виробленої з легально заготовленої деревини на основі принципів відповідального лісокористування. Гарантією дотримання цих принципів є добровільна міжнародна сертифікація по системі Forest Stewardship Council® (Лісової Опікунської Ради). Код ліцензії: FSC C 132980.

У 2016 році ПрАТ «Київський КПК» успішно пройшов сертифікаційний аудит з перевірки відповідності впровадженої системи відстеження ланцюжка поставок деревної продукції від виробника до споживача і отримав сертифікат відповідності вимогам стандарту FSC-STD-40-004 Стандарт сертифікації ланцюжка поставок.

Наявність сертифіката FSC покращує імідж і престиж нашого підприємства, а також дає можливість запропонувати нашим покупцям перелік FSC сертифікованої продукції, яка має конкурентну перевагу на вітчизняному та міжнародному ринках збуту.

Перелік сертифікованої продукції

Значні кошти виділяються комбінатом на соціальний захист своїх працівників. Колективний договір, який діє на комбінаті, встановлює ряд додаткових пільг і гарантій працівникам підприємства. Такими заохоченнями є виплати до ювілеїв, у зв’язку з вступом у шлюб, народженням дитини, виходом на пенсію.

На підприємстві діє програма медичного страхування, а також існує амбулаторія для надання невідкладної медичної допомоги та кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги, а також є власна машина швидкої допомоги.

Працівників комбінату, які проживають у населених пунктах Обухівського та сусідніх районів, перевозить на роботу і з роботи службовий транспорт – автобуси та мікроавтобуси.

Будучи містоутворюючим, соціальноорієнтованим підприємством, Київський картонно-паперовий комбінат завжди з відповідальністю вирішував соціальні питання як працівників комбінату, так і жителів міста Обухова та Обухівського району. У вирішення соціальних питань вагомий внесок робить і профспілкова організація комбінату, що має на своєму балансі спорткомплекс. У спорткомплексі мають можливість займатися фізкультурою не тільки працівники комбінату, а й їхні діти, а також жителі міста і району. Для цього в спорткомплексі працює п’ять спортивних секцій – бокс, кікбоксінг, вільна боротьба, спортивна акробатика та шахи.

Комбінат завжди з готовністю бере участь у багатьох проектах і заходах міста Обухова та Київській області.