КОРПОРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Київський КПК переробляє макулатуру та отримує з вторинної сировини якісну, екологічно чисту картонно-паперову продукцію, запобігаючи забрудненню навколишнього середовища паперовими відходами. 60 кг переробленого паперу зберігають одне доросле дерево. Завдяки використанню в якості сировини макулатури, вдається уникнути вирубки понад 5 млн. дерев.

Переробляючи вторинну сировину, неможливо створити безвідходне виробництво. Київський КПК усвідомлює вплив своєї виробничої діяльності на навколишнє середовище і приділяє першочергову увагу заходам по її мінімізації. Київський КПК проводить модернізацію виробничих процесів, домагається теплоенергозбереження, зниження питомого водоспоживання, утилізації та використання відходів.

ЗАМКНЕНИЙ ЦИКЛ ВОДОКОРИСТУВАННЯ

ЗНИЖЕНО ЗАГАЛЬНИЙ ЗАБІР ВОДИ З Р.ДНІПРО

ЗНИЖЕНО НАВАНТАЖЕННЯ НА КАНАЛІЗАЦІЙНІ ОЧИСНІ СПОРУДИ ПО ЗВАЖЕНИМ РЕЧОВИНАМ

ЗНИЖЕНО СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Для стабільної і довгострокової співпраці зі споживачами, підвищення іміджу, збереження передових позицій серед найбільших підприємств у Європі з випуску продукції з вторинної сировини, на ПрАТ «ККПК» впроваджена і вдосконалюється інтегрована система управління якістю, екологією, безпекою продукції, енергоефективністю, охороною здоров’я та безпекою праці відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, ISO 50001:2018, FSSC 22000. Це підтверджується наявністю у комбінату сертифікатів відповідності, виданих незалежними організаціями. Комбінат щорічно проходить наглядові аудити і підтверджує дії виданих сертифікатів та можливість комбінату забезпечувати високу якість і безпеку продукції, що виробляється.

Звіт із КСВ за 2018 рік        Політика КСВ

ISO 9001:2015 ISO 14001:2015 ISO 45001:2018 ISO 50001:2018  FSSC 22000 FSC-STD – 40 Халяль

ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» підтримує політику компаній по випуску продукції, виробленої з легально заготовленої деревини на основі принципів відповідального лісокористування. Гарантією дотримання цих принципів є добровільна міжнародна сертифікація по системі Forest Stewardship Council® (Лісової Опікунської Ради). Код ліцензії: FSC® C 132980.

У 2016 році ПрАТ «Київський КПК» успішно пройшов сертифікаційний аудит з перевірки відповідності впровадженої системи відстеження ланцюжка поставок деревної продукції від виробника до споживача і отримав сертифікат відповідності вимогам стандарту FSC-STD-40-004 Стандарт сертифікації ланцюжка поставок.

Наявність сертифіката FSC® покращує імідж і престиж нашого підприємства, а також дає можливість запропонувати нашим покупцям перелік FSC® сертифікованої продукції, яка має конкурентну перевагу на вітчизняному та міжнародному ринках збуту.

Перелік сертифікованої продукції FSC®

Значні кошти виділяються комбінатом на соціальний захист своїх працівників. Колективний договір, який діє на комбінаті, встановлює ряд додаткових пільг і гарантій працівникам підприємства. Такими заохоченнями є виплати до ювілеїв, у зв’язку з вступом у шлюб, народженням дитини, виходом на пенсію.

На підприємстві діє програма медичного страхування, а також існує амбулаторія для надання невідкладної медичної допомоги та кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги, а також є власна машина швидкої допомоги.

Працівників комбінату, які проживають у населених пунктах Обухівського та сусідніх районів, перевозить на роботу і з роботи службовий транспорт – автобуси та мікроавтобуси.

Будучи містоутворюючим, соціальноорієнтованим підприємством, Київський картонно-паперовий комбінат завжди з відповідальністю вирішував соціальні питання як працівників комбінату, так і жителів міста Обухова та Обухівського району. У вирішення соціальних питань вагомий внесок робить і профспілкова організація комбінату, що має на своєму балансі спорткомплекс. У спорткомплексі мають можливість займатися фізкультурою не тільки працівники комбінату, а й їхні діти, а також жителі міста і району. Для цього в спорткомплексі працює п’ять спортивних секцій – бокс, кікбоксінг, вільна боротьба, спортивна акробатика та шахи.

Комбінат завжди з готовністю бере участь у багатьох проектах і заходах міста Обухова та Київській області.