КАР’ЄРА

На Київському КПК працює сильна і амбітна команда професіоналів. Талановиті люди є нашою найважливішою і постійною конкурентною перевагою. Київський КПК  надає співробітникам все необхідне для виконання поставлених завдань. Значні кошти виділяються комбінатом на соціальний захист своїх працівників. Колективний договір, який діє на комбінаті, встановлює ряд додаткових пільг і гарантій працівникам підприємства. Такими заохоченнями є виплати до ювілеїв, у зв’язку з вступом у шлюб, народженням дитини, виходом на пенсію. На підприємстві діє програма медичного страхування, а також існує амбулаторія для надання невідкладної медичної допомоги та кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги, а також є власна машина швидкої допомоги.

Якщо Ви готові працювати в сильній і згуртованій команді, показувати результати з першого дня роботи, Вас надихають виклики та складні проекти, Київський КПК – Ваше ідеальне місце роботи.

ККПК для студентів

Київський картонно–паперовий комбінат проводить відкриту кадрову політику спрямовану на залучення молоді, впевненої в своїх силах, націленої на результат. Ми надаємо унікальну можливість спробувати себе в обраній професії під час проходження практики найкращим студентам професійних училищ та вищих навчальних закладів.Відправити резюме

Наші вимоги:

  • студент (ІІІ-VI курсу навчання) або недавній випускник;
  • вільне володіння англійською мовою на рівні вище середнього (для позиції «менеджер»).
Детальніше