ВАКАНСІЇ

Менеджер зі збуту

У зв’язку з розширенням запрошуємо до команди ККПК менеджера зі збуту для Центрально-Східного регіону (Дніпропетровська, Запорізька та Кіровоградська області).

Якщо у вас є досвід роботи регіональним/територіальним менеджером від 3 років на ринку FMCG, ви маєте авто – у вас є переваги!

Обов’язки:

 1. Документообіг і звітність (постановка планів продажів, контроль їх виконання, контроль дебіторської заборгованості, заявок, товарних запасів і залишків на складах дистриб’юторів, проведення договірних кампаній, аналіз показників, розробка заходів їх поліпшення).
 2. Робота з дистриб’юторами, субдистрибуторами і ключовими клієнтами (постановка планів продажів, представленості, робота з торговою командою, польове навчання і контроль, підбиття підсумків).
 3. Робота з локальними торговими мережами (оцінка мереж та налагодження контактів категорійними менеджерами, контроль представленості і цінової політики, розширення асортименту; розробка і проведення маркетингової активності).
 4. Розвиток регіону (пошук нових дистриб’юторів, створення дистриб’юторського резерву; пошук і підключення нових напрямків збуту: HoReCa, фарм. канал, пром. підприємства та ін.).
 5. Аналіз конкурентів (вивчення конкурентної продукції в регіоні, розробка відповідних дій на активність конкурентів; контроль контрафактної продукції).

Особисті якості:

Орієнтованість на результат, організованість і багатозадачність, аналітичний склад розуму, системне мислення, увага до деталей, емоційний інтелект, комунікабельність, уміння виступати на публіці, бажання вчитись новому.

Вимоги:

– Вища освіта.

– Досвід від 3 років на посаді територіального/регіонального менеджера на ринку FMCG.

– Досвід розвитку ринку сангігієни/побутової хімії на підлеглій території.

– Досвід підготовки відряджень і роботи «в полях».

– Досвід управління проектами, вміння вести декілька проектів одночасно.

– Відмінні комунікативні навички та професійний рівень ділового усного і письмового спілкування.

– Наявність авто і досвіду керування.

Контакти:  моб.:+380-67- 21-76-444,  hr@papir.kiev.ua Відправити резюме

Export Sales Manager

У зв’язку з розширенням запрошуємо до команди ККПК Export Sales Manager (для товарів гігієнічного призначення)

Якщо маєте досвід з іноземними ринками, знаєте англійську, вмієте управляти кількома проектами одночасно – ви маєте переваги !

Обов’язки:

– Пошук нових ринків збуту, запуск і супровід напрацьованих контрагентів, ведення переговорів з іноземними контрагентами.

– Аналітика ринку і конкурентного середовища.

– Підготовка комерційних пропозицій, укладання контрактів, забезпечення плану продажів.

– Документальний супровід для митного оформлення вантажів, контроль за платежами і ведення балансу відвантажень і оплат.

– Аналітика і контроль залишків продукції на складі, розрахунок дати готовності замовлення контрагента.

– Знання нормативної документації та інкотермс 2010.

– Розрахунок затрат і собівартості продукції, консолідація даних по затратам на транспортну одиницю.

– Налагодження роботи ланцюга поставок продукції в країну, в тому числі підбір та управління складами та експедиторами на території.

Вимоги:

– Вища освіта.

– Від 3 років досвіду у роботі з іноземними клієнтами і розвитку закордонних ринків.

– Обов’язкове знання англійської мови на рівні upper intermediate і вище (вашою перевагою стане додаткове знання польської, німецької, чеської, словацької).

– Досвід управління проектами, вміння вести декілька проектів одночасно.

– Досвід підготовки відряджень і роботи «в полях», на виставках закордоном.

Особисті якості: організованість, багатозадачність, уміння планувати, аналітичний склад розуму, системне мислення, увага до деталей, емоційний інтелект, комунікабельність, уміння виступати на публіці, орієнтованість на результат і постійний саморозвиток.

Контакти: Михайло Гончарук, +38 067 447 58 56, Mykhailo.Goncharuk@papir.kiev.ua   Відправити резюме

Менеджер з ощадливого виробництва

Запрошуємо до команди ККПК менеджера з ощадливого виробництва (Lean production).

Основні задачі:

 1. Розробляти й реалізовувати ініціативи, спрямовані на зниження операційних витрат, з комплексним урахуванням інженерно-технічних, організаційних і технологічних рішень на всіх рівнях управління виробництвом.
 2. Вбудовувати інструменти безперервного вдосконалення в поточну діяльність підприємства і забезпечувати їхню життєздатність.
 3. Розробляти критерії оцінювання виробничих процесів.
 4. Створювати та впроваджувати системи (процедури, положення і регламенти, системи заохочення), які стимулюватимуть працівників виробничих та допоміжних підрозділів підвищувати орієнтованість на клієнта, скорочувати дії, що не додають цінності.
 5. Розробляти та супроводжувати цільові програми зі скорочення втрат і розвитку систем безперервного вдосконалення (у тому числі за результатами проведених перевірок та аналізу).

Особисті якості: Самостійність у прийнятті рішень, організованість, системне мислення й аналітичний склад розуму, емоційний інтелект, комунікабельність.

Вимоги:

 • вища освіта,
 • від 3-х років досвіду на аналогічній посаді на промисловому виробничому підприємстві чисельністю від 1000 осіб, за напрямком реалізації методів ощадливого виробництва.

Контакти: hr@papir.kiev.ua, моб.:+380-67- 21-76-444  Відправити резюме

Основні вимоги до працівників  робітничих  професій  ̶   це бажання працювати і реалізовувати свій потенціал, а все інше ми беремо на себе!

 • слюсар-ремонтник
 • електромонтер з ремонту та обслуговування  електроустаткування

Відправити резюме

 • слюсар-ремонтник
 • електромонтер з ремонту та обслуговування  електроустаткування

Відправити резюме

 • монтажист
 • налагоджувальник поліграфічного устаткування
 • електромонтер з ремонту та обслуговування  електроустаткування
 • слюсар-ремонтник

Відправити резюме

 • інженер з релейного захисту
 • електромонтер з ремонту та обслуговування  електроустаткування
 • електромеханік по ліфтах
 • обмотувальник елементів електричних машин

Відправити резюме