Гофрокартон та гофротара

Найкращі пакувальні рішення для вашої продукції від Київського КПК. Залежно від функціонального призначення, ми пропонуємо гофротару для різних сегментів споживання.

Молочна продукція

Гофроупаковка для фасованих кисломолочних виробів, морозива, масла, маргарину, спредів та ін.

Кондитерські та хлібобулочні вироби

Гофроупаковка для печива, шоколаду, цукерок, мармеладу, вафель, зефіру, тортів, халви, булочок, макарон, фасованих у склотару джемів та ін.

М'ясо та птиця

Гофроупаковка для замороженого м’яса, напівфабрикатів, птиці, ковбас, яєць в горбкуватій упаковці та ін.

Керамічні вироби, плитка

Гофроупаковка для виробів з кераміки, плитки та ін.

Алкогольні та безалкогольні напої

Гофроупаковка для вино-коньячних виробів, пива, соків в індивідуальній упаковці та ін.

Хіміко-фармацевтичні вироби

Гофроупаковка для фасованих сипучих засобів, побутової хімії, фармацевтичних препаратів та ін.

Овочі та фрукти

Гофроупаковка для яблук, огірків, помідорів, картоплі, кавунів та ін.

Інше

Гофроупаковка для фасованих будівельних сумішей, меблів, побутової техніки, електроприладів, обладнання, цвяхів, паркетної дошки, цигарок, соусів, снеків, кормів, консервів та ін.

Гофроящики

Чотириклапанні гофроящики, так званого американського типу, за каталогом FEFCO 0201 – найпоширеніший тип упаковки для транспортування продукції.

Особливості:

  • забезпечують чудовий захист продукції під час складання, відвантаження та зберігання;
  • прості у використанні, можуть застосовуватись для ручного пакування або автоматизованих ліній;
  • характеризуються підвищеною вологостійкістю, що дає можливість пакувати такі вироби, як дріжджі, овочі, м’ясопродукти та ін.;
  • високоякісний друк (до 5-ти кольорів) для яскравого вигляду упаковки;
  • можливість нанесення перфорації для зручності використання.

Вироби складної висічки

Лотки з відкритим чи напіввідкритим верхом, шоу-бокси, коробки, які мають відокремлену кришку, піддони, дисплеї, обгорткові ящики.

Особливості:

  • можливі будь-які типорозміри та конфігурації згідно TУ У 21.2-05509659-032:2012 та ДСТУ 9142, каталогом FEFCO, кресленнями замовника;
  • використання на полицях торгових мереж для ідентифікації бренду;
  • можуть застосовуватись для ручного пакування, автоматизованих ліній або самозбірні;
  • картон із підвищеною вологостійкістю, що дає можливість пакувати такі вироби, як дріжджі, овочі, м’ясопродукти та ін.;
  • високоякісний друк (до 5-ти кольорів) для яскравого вигляду упаковки;
  • можливість нанесення перфорації для зручності використання.

Великогабаритна гофротара

Великі гофроящики та октабіни дозволяють ефективно захистити продукцію від пошкоджень під час транспортування. Такий тип тари має невелику вагу, виготовляється із п’ятишарового гофрокартону та за необхідності додатково зміцнюється з боків.

Комплектуючі

Прокладки, вкладиші, решітки, обечайки та ін. комплектуючі вироби.

Для надійного зберігання та транспортування продукції в ящиках використовують додаткові засоби пакування. Прокладки, вкладиші та решітки допомагають надати додаткову міцність коробкам, а також, відокремити один від одного товар всередині.

Гофрокартон

Призначений для виготовлення ящиків та допоміжних пакувальних засобів для пакування різних видів продукції.

Картон виготовляється тришаровим, складається з двох плоских та одного гофрованого шару з гофрами В, С або Е. Марки картону Т і ТК.

Ширина листа гофрованого картону  ̶  до 2400 мм. Поверхневий шар може бути бурим, білим або світлим (за бажанням замовника).

Специфікація

Призначений для виготовлення великогабаритної, високоміцної та жорсткої тари, контейнерів.

Картон виготовляється п’ятишаровим, складається з трьох плоских та двох гофрованих шарів з поєднанням гофрів Е/В, Е/С і В/С, С/С. Марки гофрокартону П і ПК.

Ширина листа гофрованого картону  ̶   до 2400 мм. Поверхневий шар може бути бурим, білим або  світлим (за бажанням замовника).

Специфікація

Сервіс

Ми розуміємо важливість правильно обраного пакування для зберігання і транспортування продукції, тому для створення економічно ефективної та якісної упаковки наші спеціалісти підбирають оптимальне рішення індивідуально для кожного клієнта. Ми пропонуємо:

Наші переваги та клієнти

  • замкнений цикл випуску гофротари від збирання макулатури до кінцевого продукту;
  • сучасне обладнання провідних європейських виробників, що гарантує високу якість продукції;
  • використання провідних програмних рішень для конструювання та розрахунку технологічного процесу пакування (ArtiosCAD, Cape Pack, Truckfill та ін.);
  • інтегрована система управління якістю, охороною довкілля та безпекою продукції відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, FSSC 22000;
  • виробничі потужності – до 335 млн.м2/рік, оперативне виготовлення замовлення;
  • технічний та конструкторський супровід замовлення клієнта;
  • сучасні транспортно-пакувальні лінії для пакування гофроящиків на піддони в транспортні пакети з обв’язкою поліпропіленовою стрічкою, а також у стретч-плівку.

Контакти

Андрій Ребро 

Заступник директора з продажу

тел.:+38 067 505 32 86

тел.:+38 044 494 4381 (575)

Andriy.Rebro@papir.kiev.ua

 

Олег Вєтров

Керівник відділу продажів

тел.:+38 067 434 30 68

тел.:+38 044 494 43 81 (386)

Oleg.Vetrov@papir.kiev.ua

 

Олександр Рошиян

Керівник групи з продажів

тел.:+38 067 549 28 06

тел.:+38 044 494 4381 (422)

Oleksandr.Roshiyan@papir.kiev.ua

Олександр Терпило

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 408 6582

тел.:+38 044 494 4381 (410)

Oleksandr.Terpylo@papir.kiev.ua

Віктор Чикильов

Менеджер з продажу

тел.: +38 067 310 14 35

тел.:+38 044 494 4381 (355)

Victor.Chykylov@papir.kiev.ua 

Владислав Лазебний

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 434 80 11

тел.:+38 044 494 43 81 (308)

Vladyslav.Lazebnyi@papir.kiev.ua

Андрій Головченко

Керівник групи з продажів

тел.:+38 067 405 4453
тел.:+38 044 494 4381 (371)

Andriy.Golovchenko@papir.kiev.ua

 

Володимир Куприєнко

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 310 13 60
тел.:+38 044 494 43 81 (339)

Volodymyr.Kuprienko@papir.kiev.ua

 

 

Ростислав Косінов

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 219 91 54

тел.:+38 044 494 43 81 (416)

Rostyslav.Kosinov@papir.kiev.ua

 

 

 

Олексій В’юк

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 434 80 10

тел.:+38 044 494 43 81 (573)

Oleksiy.Viuk@papir.kiev.ua

 

 

Дмитро Станіслав

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 209 5604

тел.:+38 044 494 4381 (387)

Dmytro.Stanislav@papir.kiev.ua

 

Денис Петруненко

Менеджер з продажу

тел.: +38 095 042 07 57

тел.: +38 044 494 4381 (363)

Denys.Petrunenko@papir.kiev.ua

 

Юрій Дейнеко

Керівник групи з продажів

тел.:+38 067 549 2804

тел.:+38 044 494 4381 (571)

Yuriy.Deineko@papir.kiev.ua

 

 

Ілля Твердохлєбов 

Регіональний менеджер
(Дніпропетровська і Запорізька обл.)

тел.:+38 067 443 55 87

тел.:+38 095 412 32 53

Illya.Tverdokhlebov@papir.kiev.ua

 

 

Владислав Бобровіцький 

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 554 22 78

тел.:+38 04572 76 298

Vladyslav.Bobrovitskiy@papir.kiev.ua

 

 

Сергій Крат

Менеджер з продажу

тел.: +38 067 472 68 96

тел.: +38 04572 76 691

Sergiy.Krat@papir.kiev.ua

 

Ян Биковець

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 328 34 02

тел.:+38 04572 76 274

Yan.Bykovets@papir.kiev.ua

 

 

Олександр Козерацький 

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 328 34 03

тел.:+38 044 494 43 81 (343)

Oleksandr.Kozeratskyi@papir.kiev.ua

 

Віталій Єршов

Менеджер з продажу

тел.:+38 067 404 01 68

тел.:+38 044 494 4381 (375)

Vitaliy.Yershov@papir.kiev.ua