Положення про проведення конкурсу зі збору вторинних ресурсів «Збережи дерево – 2019»

Загальні положення

1.1. Це Положення про проведення конкурсу зі збору макулатури серед загальноосвітніх закладів міста Обухів, Українка, с. Трипілля с. Підгірці (далі – Положення) встановлює цілі, порядок та умови організації та проведення конкурсу із збору макулатури серед загальноосвітніх установ, згідно переліку в п.3.2. (далі – Конкурсу).

1.2. Засновником конкурсу виступає Приватне акціонерне товариство «Київський картонно-паперовий комбінат» (далі – Товариство, Засновник Конкурсу). Юридична адреса: 08700, Україна, Київська область, місто Обухів, вулиця Київська, 130.

1.3. Конкурс проводиться в період з 10 квітня  по 25 квітня 2019 року.

Цілі проведення Конкурсу:

2.1. Популяризація ідеї збереження природних ресурсів і зниження забруднення навколишнього середовища за допомогою роздільного збирання відходів.

2.2. Залучення уваги дітей, підлітків та молоді до проблем ресурсозбереження, залучення їх до процесу роздільного збору відходів для подальшої їх переробки.

2.3. Формування екологічної культури в учнів загальноосвітніх шкіл, дбайливого ставлення до природних ресурсів, розширення уявлень про можливості вторинного використання відходів.

2.4. Учасники Конкурсу під час участі в ньому зобов’язуються: дотримуватися вимог цього положення та норм чинного законодавства України; свідомо не завдавати незручностей іншим учасникам Конкурсу, нести відповідальність за збір на зберігання макулатури.

Умови участі в Конкурсі та порядок його проведення:

3.1. Конкурс проводиться по збору макулатури (газети, книги, журнали, папір, архіви, картон, гофротара та ін.).

3.2. В Конкурсі беруть участь наступні загальноосвітні школи із такою кількістю школярів:

1) навчально-виховний комплекс «Cпеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області» –  583 чол.;

2) загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Обухівської міської ради Київської області – 328 чол.;

3) навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – ліцей» Обухівської міської ради Київської області –  1560 чол.;

4) навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – Центр військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки» Обухівської міської ради Київської області – 275 чол.;

5) навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Обухівської міської ради Київської області» –  1591 чол.;

6) навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова ім. Володимира Мельника» –  439 чол.;

7) Українська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – 1095 чол.;

8) Українська СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – 781 чол.;

9) Трипільська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 285 чол.

10) Підгірцевська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 178 чол.

3.3. Вивіз зібраних вторинних ресурсів здійснюється організатором конкурсу одноразово з 10 по 15 квітня включно.

У кожній школі зважування буде проводитись 1 день, точна дата буде узгоджена та повідомлена окремо кожному часнику.

Факт вивезення макулатури та вага макулатури фіксується в момент вивозу Актом приймання макулатури підписаним представником учбового закладу та організатора конкурсу.

3.5. Облік кількості зібраної макулатури (в кг) проводиться у формі акту прийому (додаток №1) до цього положення.

Оцінка результатів і визначення переможця:

4.1. Переможцем школи стає клас, який зібрав найбільшу кількість макулатури з розрахунку на кожного учня (кількість макулатури/кількість учнів класу = вага на 1 учня).

У кожній школі за підсумком конкурсу обираються класи-переможеці.

Вони отримують наступні призи:

Перше місце – 2000 грн.

Друге місце – 1000 грн.

Третє місце – екскурсію на комбінат грн.

Грошові призи надаються у фонд класу для витрачання на проведення пізнавальної екскурсії.

Увага! Класи не можуть об’єднуватись для участі у конкурсі. Клас, який здав макулатуру іншого класу, буде дискваліфікований.

4.2. За підсумком зважування у школах, обирається школа-переможець конкурсу. Переможцем етапу стає школа, яка зібрала найбільшу кількість макулатури з розрахунку на кожного учня (кількість макулатури/кількість учнів класу = вага на 1 учня).

Школа-переможець отримає комплект спортивного знаряддя: м’ячі, скакалки, волейбольну сітку.

Заключні положення:

5.1. Засновник Конкурсу звільняється від відповідальності (в тому числі, але не виключно за його організацію та проведення), у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові  дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві чи локальному правовому регулюванні, що діють на території проведення Конкурсу, інші, непідвладні контролю з боку Засновника Конкурсу обставини.

5.2. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цього Положення і/або питань, не врегульованих цим Положенням, остаточне рішення приймається Засновником Конкурсу.

5.3. Засновник Конкурсу забезпечує об’єктивність та неупередженість визначення Переможців Конкурсу.

5.4. Засновник Конкурсу не вступає у дискусії між учасниками Конкурсу щодо визнання учасників переможцями Конкурсу.

5.5. Цей Конкурс не є лотереєю або послугою в сфері грального бізнесу в розумінні чинного законодавства України.

5.6. З питань, що виникають з приводу порядку організації та проведення Конкурсу звертайтеся за телефоном +380457271148 чи пишіть на електронну адресу market@papir.kiev.ua.

Додаток №1

Акт здачі-прийому макулатури № ______

від «___» ___________ 2019 р

Таблиця результатів

Освітня організація (повне найменування)__________________________________________

 Клас освітньої організації Кіл-ть учнів у класі, чол. Маса макулатури, кг

Підпис представника освітньої організації ______________________