ПАПЕРОВІ ВИРОБИ

Київський картонно-паперовий комбінат є одним із небагатьох виробників повного циклу у Східній Європі. Багаторічний досвід, наявність власного паперового виробництва, сучасне обладнання європейського виробника дозволяє нам пропонувати ринку високоякісну продукцію за доступними цінами.

ТУАЛЕТНИЙ ПАПІР

Туалетний папір від Київського КПК додає комфорт і зручність у повсякденному житті.

Кожна сім’я відрізняється, тому наша продукція розрахована на різних споживачів. Київський КПК виготовляє всім добре знайомий Обухів 65м, а також, сучасні вироби Диво, Диво Бізнес, Диво Premio і Обухівську.  Ми пропонуємо широкий вибір розмірів упаковки, тиснення, ароматизації, кількості шарів та кольору.

Наша продукція виготовляється з первинного волокна або вторинного волокна.

Київський КПК також виготовляє продукцію під брендами клієнтів. Всі наші продукти виробляються з найбільшою повагою до навколишнього середовища, гарантуючи, що їх використання є безпечним і надійним.

Детальніше

ПАПЕРОВІ РУШНИКИ

Київський КПК пропонує широкий і постійно зростаючий асортимент продуктів для поліпшення комфорту у вашому будинку. Наші бренди – Диво, Диво Бізнес, Диво Premio та Обухівська – пропонують паперові рушники з підвищеною вологовбирністю, міцностю, функціональні та стильні.

Ми також пропонуємо паперові рушники для роздрібних клієнтів Private Lable. Всі наші рушники є економічним, безпечним та якісними, виготовленими із первинного волокна.

Детальніше

СЕРВЕТКИ

У нашому зайнятому житті, обід із сім’єю та друзями є гарним способом насолодитися моментом разом. Серветки виробництва Київського КПК є м’якими та міцними водночас, що робить їх дуже зручними у використанні. Наші серветки підходять для повсякденного використання та урочистих випадків. Вони бувають різних розмірів, кольорів і типів для задоволення різних потреб.

Ми також постачаємо продукцію, спеціально призначену для власних брендів наших клієнтів.

Всі наші продукти є безпечними, екологічно чистими і одноразового використання. Вони зроблені зі первинного волокна.

Детальніше

AFH Tissue

AFH Tissue

«Диво Бізнес» – лінійка, розроблена спеціально для потреб комерційних клієнтів. Включає в себе великі та зручні упаковки, а також різні формати продукції для забезпечення потреб вашого бізнесу.

Контрактне виробництво Private Labels

Контрактне виробництво Private Labels

Київський КПК виготовляє туалетний папір, рушники та серветки під торговою маркою замовника, згідно з характеристиками  та побажаннями  клієнта. На засадах контрактного виробництва  ми співпрацюємо з провідними торговими мережами України, Польщі, Молдови.

Папір-основа санітарно-гігієнічного призначення

Київський КПК реалізує папір-основу санітарно-гігієнічного призначення з целюлози різної граматури і кольору. Папір-основа використовується для виробництва:

  • туалетного паперу;
  • паперових рушників;
  • серветок.
Специфікація

Наші переваги

  • замкнений цикл випуску готових паперових виробів в рамках холдингу;
  • сучасне обладнання провідних європейських виробників, що гарантує високу якість продукції;
  • інтегрована система управління якістю, охороною довкілля та безпекою продукції відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, FSSC 22000, висновок санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України, Сертифікат BfR на відповідність Директиві Європейського Союзу №1935/2004 і Рекомендаціям XXXVI (ISEGA), FSC;
  • постійний лабораторний контроль на кожному етапі виробництва готової продукції;
  • багаторічний досвід виробництва паперових виробів у поєднанні із постійною модернізацією обладнання та команда провідних фахівців у галузі забезпечують високу якість нашої продукції.

Умови та контакти

Київський КПК здійснює прямі продажі тільки палетними нормами від 80 тис.рул. на експорт.

Для придбання нашої продукції на території України, будь ласка, зверніться до регіонального менеджера.

Обрати менеджера

 

З питань придбання паперу-основи тел.:  +38 04572 76 288  Yuliya.Konoval@papir.kiev.ua

З питань дистрибуції по Україні тел.:+38 04572 76 091

З питань роботи з торговими мережами і контрактного виробництва тел.:+38 04572 71 003

З питань продажу на експорт тел.:+38 04572 76 288 факс.:+38 04572 76 334