ВИРОБНИЦТВО ПАПЕРОВИХ РУШНИКІВ

Паперові рушники – продукт, що з’явився на ринку відносно недавно, але встигли завоювати свого споживача. Вироби широко застосовують на кухні та в місцях громадського харчування, в санвузлах, а також в побуті.

Виробництво паперових рушників

Основні вимоги, які пред’являють до такого виду виробів як паперовий рушник – це міцність у вологому стані та безпека для споживача.
Виробництво паперових рушників здійснюється на італійських лініях Futura та Gambini, що гарантує якість готових виробів. Рушники Київського картонно-паперового комбінату (Київського КПК) відповідають ТУ У 21.2-05509659-027: 2005. Ми виготовляємо папір-основу для рушників з первинної 100% целюлози. Перш ніж потрапити на виробництво, сировина проходить ретельний вхідний контроль у власній аттестованной лабораторії комбінату. Папір-основа для рушників відповідає ТУ У 17.1-05509659-033:2013. Готові вироби перевіряються власною лабораторією підприємства і проходять перевірку в акредитованих лабораторіях України, Європи та Євразійського Союзу за фізико-механічними показниками (влагопрочність, білизна паперу-основи) й за показниками безпеки (мікробіологічні показники і вміст токсичних елементів) паперу-основи та готових рушників.
Якість й безпека рушників підтверджуються Сертифікатами відповідності та гігієнічними сертифікатами України і Євразійського Союзу.

            

Асортимент паперових рушників Київського КПК

Паперові рушники – незамінні помічники в побуті й в приготуванні страв. Лінійка рушників Київського КПК представлена торговими марками:

  • Soffione;
  • Диво;
  • Диво Бизнес;
  • Обухівський.

Ми також виготовляємо продукцію під приватними торговими марками замовника (Private Label).

Детальніше про асортимент рушників можна дізнатися на сайті паперової продукціїперейти

Співробітництво

Київський КБК є лідером ринку України і найближчого зарубіжжя. Ми реалізуємо нашу продукцію, в тому числі паперові рушники оптом за допомогою наших представників в регіонах. Для уточнення деталей і отримання більш докладної інформації зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

З питань дистрибуції по Україні тел.:+38 04572 76 091

З питань роботи з торговельними мережами і контрактного виробництва тел.:+38 04572 71 003

З питань продажів на експорт тел.:+38 04572 76 288 факс.:+38 04572 76 334