ВИРОБНИЦТВО СЕРВЕТОК

Паперові серветки – вироби, які широко застосовуються в повсякденному житті й дуже швидко витрачаються. Вдома та в офісі, в ресторанах й їдальнях – вони потрібні на кожному кроці. Одним з основних напрямків Київського картонно-паперового комбінату (Київський КПК) є виробництво паперових серветок. Ми виготовляємо якісні вироби, які користуються попитом не тільки в Україні, але далеко за її межами.

Виготовлення серветок

Виробництво серветок здійснюється з якісної сировини, що відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам. Наші вироби відрізняються м’якістю, міцністю й абсолютно безпечні для здоров’я людини. Основа для серветок – первинне целюлозне волокно, що вигідно відрізняє наш продукт за показниками якості.

Київський КПК має власну лабораторію, яка здійснює контроль на всіх етапах виготовлення продукції. Завдяки сучасному обладнанню, наші фахівці проводять випробування, що дозволяє нам з упевненістю говорити про гарантовану якості виробів.

Якість й безпека серветок підтверджуються Сертифікатами відповідності та гігієнічними сертифікатами України й Євразійського Союзу.

            

Асортимент серветок Київського КПК

Київський КПК випускає столові серветки під торговими марками “Обухівська”, “Диво” й “Soffione”. Також, ми маємо можливість виготовляти брендовані вироби під замовлення для сегменту HoReCa.

В асортименті представлені одно- і двошарові серветки, однотонні й з малюнком, білі й кольорові. Також ми пропонуємо на вибір упаковки по 40, 50, 60 і 100 штук.

Детальніше про асортимент серветок можна дізнатися на сайті паперової продукції перейти

Замовлення паперових серветок оптом

У нашій особі ви знайдете надійного виробника й постачальника якісних паперових серветок. Купити продукцію від Київського КПК можна тільки оптом. Для уточнення умов співпраці зв’яжіться з менеджером у вашому регіоні.

З питань дистрибуції по Україні тел.:+38 04572 76 091

З питань роботи з торговельними мережами і контрактного виробництва тел.:+38 04572 71 003

З питань продажів на експорт тел.:+38 04572 76 288 факс.:+38 04572 76 334