НАГЛЯДОВА РАДА

Тимур Валентинович Соколов

Голова Наглядової Ради

Народився у 1972 році в м. Архангельськ. Закінчив факультет іноземних мов та юридичний факультет Поморського державного університету. З 1997 року – радник генерального директора ВАТ “Архбум” з правових питань. Входить до складу керівних органів ряду підприємств групи “Титан”.

Доктор Хайнц Циннер

Член Наглядової Ради

Народився у 1941 році. Закінчив Комерційний університет у Відні з докторським ступенем. Працював у різних компаніях з виробництва та продажу паперу: Bunzl & Biach AG, Raccolta, Ekman, Wilfried Heinzel AG (Австрія). З 2003 року є керівником компанії Pulp Mill Holding.

Штефан Продоль

Член Наглядової Ради

Народився у 1961 році. Закінчив Академію Бізнесу в Гамбурзі за фахом «Business Administartion», одночасно отримавши освіту в Торговій палаті Гамбурга за фахом «Торгівля деревиною». Працював в Рокхаммарс Брук (Швеція), Каррібеан Ламбер (США), Брюгманн (Німеччина). З 1990 працює в компанії Якоб Юргенсен Папір унд Целльштофф на посаді менеджера з продажу деревини, з 1994 – на посаді керуючого директора і партнера.

Валерій Анатолійович Кудрявцев

Член Наглядової Ради

Народився у 1965 році. У 1987 році отримав вищу інженерно-технічну освіту. У 2000 році закінчив Всеросійський заочний фінансово-економічний інститут за фахом «Менеджмент». З 1994 по 2006 роки займав керівні посади у компаніях, пов’язаних з лісовою та целюлозно-паперовою промисловістю. З 2006 року – радник генерального директора ВАТ “Архангельський ЦПК”.

Дмитро Ігорович Зилев

Член Наглядової Ради

Народився у 1970 році в місті Архангельськ. Закінчив факультет іноземних мов ПДУ ім. Ломоносова і Архангельську філію Фінансового інституту при Уряді РФ за спеціальністю «Фінанси і кредит» (спеціалізація «Банківська справа»). Отримав ступінь МBА у SSE Russia (Стокгольмська школа економіки). З 1996 до 2004 р. працював у ВАТ «Архбум». З лютого 2013 р. по теперішній час – генеральний директор компанії.

Ольга Миколаївна Волкова

Член Наглядової Ради

Народилася в 1978 році. Закінчила Архангельський державний технічний університет. З 2000 по 2012 роки обіймала керівничі посади в сфері маркетингу та реклами ВАТ “Архбум” і ПАТ “Київський КПК”.