НАГЛЯДОВА РАДА

Тимур Валентинович Соколов

Голова Наглядової Ради

Народився у 1972 році в м. Архангельськ. Закінчив факультет іноземних мов та юридичний факультет Поморського державного університету. З 1997 року – радник генерального директора ВАТ “Архбум” з правових питань. Входить до складу керівних органів ряду підприємств групи “Титан”.

Володимир Ярославович Крупчак

Заступник Голови Наглядової Ради

Народився 1958 року в Архангельській області. Закінчив Архангельскьий державний медичний інститут, бізнес-школу університету в Портленді (США) та Всеросійський фінансово-економічний інститут. Отримав ступінь доктора економічних наук.

У 1990 — 2000 рр. був генеральним директором ТОВ ПКП «Титан» (Архангельськ), 1996 — 2004 рр. був головою Ради директорів ВАТ «Архангельський ЦПК», ЗАТ «Лісозавод 25», ОАО «Шалакушський лісозавод», ООО «Цигломенський лісозавод», та президентом Групи компаній «Титан». У 1997 – 2000 рр. обіймав посаду генерального директора ВАТ «Архбум», з 2011р. по 2018 р. – був радником з інвестиційної політики Pulp Mill Holding. З 2018 р. і дотепер – член Ради директорів Архангельського ЦПК ГК «Титан» і ЗАТ «Лісозавод 25».

Доктор Хайнц Циннер

Член Наглядової Ради

Народився у 1941 році. Закінчив Комерційний університет у Відні з докторським ступенем. Працював у різних компаніях з виробництва та продажу паперу: Bunzl & Biach AG, Raccolta, Ekman, Wilfried Heinzel AG (Австрія). З 2003 року є керівником компанії Pulp Mill Holding.

Штефан Продоль

Член Наглядової Ради

Народився у 1961 році. Закінчив Академію Бізнесу в Гамбурзі за фахом «Business Administartion», одночасно отримавши освіту в Торговій палаті Гамбурга за фахом «Торгівля деревиною». Працював в Рокхаммарс Брук (Швеція), Каррібеан Ламбер (США), Брюгманн (Німеччина). З 1990 працює в компанії Якоб Юргенсен Папір унд Целльштофф на посаді менеджера з продажу деревини, з 1994 – на посаді керуючого директора і партнера.

Дубровка Олег Васильович

Член Наглядової Ради

Народився у 1979 р. В 2000р. закінчив факультет міжнародних відносин за спеціальністю менеджмент організацій Рівненського інституту слав’янознавства Київського слов’янського університету. В 2004р. – закінчив Українську Академію державного управління при Президентові України, отримав науковий ступінь кандидата наук з державного управління. В 2009р. закінчив вищу школу економіки в м.Прага (Чехія), із докторським ступенем з економіки. В 2018р. обраний дійсним членом Української технологічної академії по відділенню «Технології поліграфії та пакування» з присвоєнням звання академіка. 3 2001р. по 2018р. – працював у ЗАТ «Холдингова компанія «Бліц-Інформ», де в підсумку став Президентом компанії. З 2018р. по теперішній час – генеральний директор ТОВ «Палп Мілл Прінт».

Ольга Миколаївна Волкова

Член Наглядової Ради

Народилася в 1978 році. Закінчила Архангельський державний технічний університет. З 2000 по 2012 роки обіймала керівничі посади в сфері маркетингу та реклами ВАТ “Архбум” і ПАТ “Київський КПК”.