Контакти

0 800-507-500

телефон гарячої лінії

(04572) 76229

телефон гарячої лінії

ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» вул. Київська 130, м. Обухів, Київська обл., Україна, 08703

Директор із закупівель

Биковець Олександр Миколайович

тел.:+3804572-76-042

факс.:+3804572-76-113

Oleksandr.Bykovets@papir.kiev.ua

Закупівля макулатури

Імпорт тел.:+3804572-76-549

Yaroslav.Sapozhnikov@papir.kiev.ua

Україна +38 044 494 40 45

Lyudmyla.Lytovka@papir.kiev.ua

Відділ матеріально-технічного забезпечення

тел.:+3804572-76-017

Обрати менеджера

Тендерна комісія

тел.:+3804572-76-350

Iryna.Lysenko@papir.kiev.ua

Директор з логістики

Степанишин

Олег Миколайович

+38 067 444 75 41

Oleg.Stepanyshyn@papir.kiev.ua

 

 

 

 

Керівник групи з організації  автомобільних перевезень

Привалко

Андрій Олександрович

+38 067 441 82 87

Andriy.Pryvalko@papir.kiev.ua

 

 

 

Менеджер з логістики

 Тхоржевський

Владислав Валерійович

+38 067 409 80 76

Vladyslav.Tkhorzhevskyi@papir.kiev.ua

 

 

 

 

 

 

 

Відділ маркетингу

тел.:+3804572-76-641

market@papir.kiev.ua

Відділ кадрів

тел.:+380-4572-76-444

моб.:+380-67- 21-76-444

hr@papir.kiev.ua

Голова правління 

Олещук

Ігор Олександрович

тел.:+38044-494-40-02

office@papir.kiev.ua

Комерційний директор 

Катишев

Олексій Олександрович

тел.:+38 04572- 76 -115

Oleksiy.Katyshev@papir.kiev.ua

Головний інженер

Кравченко

Олександр Вікторович

тел.:+38044-494-40-02

Oleksandr.Kravchenko@papir.kiev.ua

Директор з ІТ 

Домашенко

Віталій Андрійович

тел.:+38(067)434-80-05

Vitaliy.Domashenko@papir.kiev.ua

Канцелярія

тел.:+3804572-76-440

тел.:+3804572-76-240

info@papir.kiev.ua